Korçë, Zani Caushi kërkon ndryshimin e llojit të sigurisë së burgut, shtyhet seanca për në 14 prill

Korçë, Zani Caushi kërkon ndryshimin e llojit të sigurisë së burgut, shtyhet seanca për në 14 prill

Shtyhet për në 14 prill seanca për Zani Caushin i cili ka bërë kërkesë për ndryshimin e llojit të sigurisë së burgut.

Seanca është shtyrë pasi është paraqitur një raport i vlerësimit të rrezikshmërisë të të dënuarit dhe kjo kërkon kohë për palët që të njihen me raportin.

Seanca ishte parashikuar të zhvillohej me dyer të mbyllura për shkak edhe të masave antiCOVID.

Zani Caushi iu rikthye edhe njëherë kerkes së tij për lirimin me kusht si dhe për herë të parë për ndryshimin e llojit të sigurisë.

Caushi vuan dëminin në siguri të lartë në IEVP, Drenovë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • xXx: 30/03/2021 15:52

    Nxirreni të vejë te shokët dhe vëllezrit...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë