Koronavirusi në gjykatën e Elbasanit, një punonjëse dhe një oficer i policisë gjyqësore

Gjykata e Elbasanit

Koronavirusi ka prekur dhe Gjykatën e Elbasanit.

Këtë të hënë (21 shtator) janë regjistruar dy raste të reja, një punonjëse dhe një oficer i policisë gjyqësore.

Ata aktualisht janë vetëkarantinuar në banesat e tyre.


Lajmi kryesor:

COVID-19 përhapet në shkolla, universitet, gjykata e njësi vendore! Preken mësues e nxënës, infermierë, policë gjyqësor e punonjëse në fasoneri


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Rritja e çmimit të bukës, PD reagon pas rreth 2 javësh: Shumica e shqiptarëve jeton në varfëri për shkak të dështimit të modelit ekonomik korruptiv të Ramës