POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kryemadhi: Edi Rama shoqëron fëmijë nga frika dhe paniku

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka deklaruar se policia ka shoqruar 14 të rinj të ditëlindjes '95 për shkak se i janë bashkuar protestës së opozitës. Ajo tha se ata që duhet të arrestohen janë Damian Gjiknuri dhe cdo trafikant drogë që trafikon drogë me uniformën e policisë.

"Ne jemi këtu për të traguar që ccdo ditë dhe më shumë. Frika dhe paniku që kanë përfsirë Edi Ramën e bëjnë të bëjë gabime njëri pas tjetrit duke arrestuar 14 djem të rinj të ditëlindjes 95 të cilët janë ende fëmijë. Paniku i Edi Ramës detyron policinë të arrestojnë fëmijët e shqiptarëve. I bëj thirrje policisë të arrestojë Damian Gjiknurin dhe cdo trafikant drogë që trafikon drogë me uniformën e policisë. Të rinjtë janë shoqëruar për verifiikim. Ajo që më bën përhstypje është mënyra makabre me të cilën ai përdor policinë e shtetit. Policët janë njerëzit më të shpërdoruar nga Edi Rama", u shpreh Monika Kryemadhi

 


Lajmi kryesor:

5 orë 'xhiro' nga Kuvendi tek selia e PD-së, Paloka mbyll protestën e opozitës: Basha ju përshëndet nga Brukseli (VIDEO)


m.v./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Opoleshi i bashkuar: 21/03/2019 15:04

    Nxirreni prap Fredi Bejlerin kandidat per bashkine e Himares. Ka mar pjes direket ne masakren e peshkepis. Ju te opozites se bashkuar jeni shume Patriot, Atedhedashes. ju vjen keq per Shqiptaret juve eee? Nuk ka njeri frik nga ju,joo,frik keni ju bastarda.

    Përgjigju