Kryemadhi uron 7 marsin: Nderojmë mësuesit për kontributin e vyer që japin për edukimin e fëmijëve

Kryemadhi uron 7 marsin: Nderojmë mësuesit për kontributin e vyer që japin për edukimin e fëmijëve

1677772408_finalprojekt.01025516.Still018.jpg

Deputetja Monika Kryemadhi ka uruar ditën e mësuesit përmes një postimi në Facebook.

"Për të gjithë ju mësues kudo në Shqipëri një urim i veçantë, për sakrificën dhe punën tuaj të palodhur në edukimin e gjeneratës së re", shkroi Kryemadhi.


Lajmi kryesor:

7 marsi/ Nxënësit lule e dhurata mësuesve! Nuk mungojnë as zarfe me para! Nxënësja: Kam dhuruar një buqetë dhe ca lekë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri të Kosovës, gazetari për Report Tv: Përfundoi mbledhja e Këshillit të Sigurisë! Të armatosurit janë ende në manastir të rrethuar nga policia

Vrasja e policit në veri të Kosovës, gazetari për Report Tv: Përfundoi mbledhja e Këshillit të Sigurisë! Të armatosurit janë ende në manastir të rrethuar nga policia