Kulla e Kontrollit nën mbikëqyrje nga ushtria, boshatiset aeroporti i Rinasit, kontrollorët në lokal (VIDEO)

Aeroporti i Rinasit është boshatisur. Kontrollorët të cilët pezulluan punën ditën e sotme dhe si pasojë u anuluan dhe fluturimet, po rrinë në lokal ku po ndjekin deklaratat. Me krijimin e kësaj situate ushtria ka shkuar në Rinas dhe aktualisht Kulla e Kontrollit është nën mbikqyrjen e tyre.

1617815143_lokaldherinas.jpg


Lajmi kryesor:

Kontrollorët e trafikut ajror pezullojnë punën pas uljes së pagave, anulohen të gjitha fluturimet nga Rinasi! Balluku: Grusht shteti, të përfshirë Meta e Berisha! Sot s'mund të vijnë vaksinat anti-COVID


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?×

Lajmi i fundit

John

Bashkia e Beratit reagon ndaj akuzave të PD-së: Po bëhej transferim mallrave që janë shpërndarë për ndihmë ndaj familjeve të prekura nga pandemia