Kur do të martohesh? Monika Lubonja përgjigjet: Princi nuk më erdhi, tani po pres mbretin

Kur do të martohesh? Monika Lubonja përgjigjet: Princi nuk më erdhi, tani po pres mbretin

Monika Lubonja

Aktorja Monika Lubonja është përballur me një ‘pyetje të sikletshme’ nga fëmijët e emision ‘Në Kurthin e Piter Pan’. Një prej fëmijëve e pyeti Monikën se kur do të martohet, një pyetje në fakt me të cilën Monikat përballet shpesh.

“Ti ke bërë gjithë këto gjëra, në televizor, në film, në teatër. Po për të martuar, ke vendosur kur do martohesh?”, pyeti Noeli.

Me humor Monika tha se deri më tani ka pritur princin, por nuk ka ardhur dhe se tashmë është në pritje të mbretit.

“Unë princin e prita dhe princi nuk erdhi. Kurse unë tani do të pres mbretin, por nuk do ta pres me kalë. Nëse ai do t’i përmbushi të gjitha, me gomar a me breshkë të vijë nuk ka rëndësi. Kur vjen me ngadalë, gjëja është e bukur”, tha Monika.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Video/ Breshëri shkreton bujqësinë në Kolonjë, fermerët: Grurin, mollët e kumbullat i lëshoi në tokë! S'ka mbetur asgjë!

Video/ Breshëri shkreton bujqësinë në Kolonjë, fermerët: Grurin, mollët e kumbullat i lëshoi në tokë! S'ka mbetur asgjë!