Monika flet për ndarjen Donald-Beatrix: Ka dritë jeshile

Monika flet për ndarjen Donald-Beatrix: Ka dritë jeshile

Beatrix Ramosaj, Monika Lubonja dhe Donald Veshaj

Monika Lubonja ka folur gjatë rreth të gjitha dinamikave në rrugëtimin e saj në shtëpinë e 'Big Brother Vip'. Një nga temat që ajo ka diskutuar ka qenë pikërisht edhe ndarja e bujshme e Donaldit dhe Beatrix-ës.

Lidhur me këtë, ajo tha se është befasuar shumë sepse beson te historia e dyshes dhe mendon që ka patur ndjenja të vërteta. Ajo shtoi se beson që do të ketë një dritë jeshile në lidhjen e tyre.

"I befasishëm. Se unë edhe përpara disa ditësh kur bëmë Big Brother post mendoja që janë gjërat emocionale, unë besoja dhe vazhdoj të besoj tek Donaldi. Unë besoj tek historia e tyre, varet si e kam parë brenda, i kam parë shumë afër ata dhe kam qenë shumë afër me atë çift.

Janë të dy të mrekullueshëm, Trixa ndjehej që e dashuronte apo e donte. Unë them që do ketë një dritë jeshile sepse është situata, nuk duhet të paragjykojmë është i tronditur edhe Donaldi”, tha ajo.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Në 3 bashki do të përsëriten zgjedhjet për kryetar, Klosi: Nuk u gjetën kandidatë të përshtatshëm