Kush është 62-vjeçari që u arrestua sot, nga një pistoletë ‘Glock’ në 2017 ‘rriti biznesin’, ndërtoi një depo armësh

Kush është 62-vjeçari që u arrestua sot, nga një pistoletë ‘Glock’ në 2017 ‘rriti biznesin’, ndërtoi një depo armësh

1660848757_15978680238571619902015251412846n500x666.jpg

Kujtim Caushi, 62-vjeç, që u arrestua ditën e sotme nga policia pasi kishte ngritur një depo armësh me snajper, mitraloza, automatikë, makina të blinduara e granata, rezulton një person me precedent penal të mëparshëm. Caushi është arrestuar në vitin 2017 pasi gjatë një kontrolli që i është ushtruar atë kohë në banesën e tij, është kapur me një armë zjarri pistoletë të tipit ‘Glock’, me një krehër dhe 13 fishekë.


Lajmi kryesor:

Gjithçka që duhet për të kryer atentat! Zbulohet depo armësh në Kodër Mëzez, mitraloza, snajper e makina të blinduara! Pranga 62-vjeçarit, në kërkim i biri


SI.E./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para