'Në kërkim të së vërtetës', reagon për herë të parë Eni Çobani

Eni Çobani

GJIROKASTËR- Juristja e njohur Eni Çobani është kërkuar për sqarime në polici paraditen e sotme pasi u akuzua nga nusja e klientes së saj për kërcënim.

Pak çaste më parë në Instagramin e saj, juristja e njohur ka postuar një foto me klienten e saj, Merushe Mengrin, duke shkruar: E dua Gjirokastren siç dua gjithë trevat ku ka shqiptarë po këtu kam rrënjët e të parëve të mi dhe ndihem si në shtëpine timë. Faleminderit për mbështetjen dhe dashurinë patriotët e mi.

Reagimi i Eni Çobanit

Përveç postimit të fotos, Çobani ka postuar edhe një foto në Instastory ku shkruan: Në kërkim të së vërtetës.

Reagimi i Eni Çobanit

Ditën e sotme në një denoncim për Shqiptarja.com dhe Report TV, kushërira e Rudina Islamajt tha se avokatja i është drejtuar asaj me fjalët “Deri në momentin që unë do jem gjallë nuk ke shpëtim, do më kesh nga pas gjithë jetën”. Pas këtyre fjalëve Rudina Islamaj telefonoi policinë, të cilët kërkuan për sqarime në komisariat Eni Çobanin.


Lajmi kryesor:

'Mua këtu do më kesh, mos ki merak'/ E kallëzoi nusja e klientes se e kërcënoi në gjyq, Eni Çobani në polici për sqarim (Audio)


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAJM/ Korça zgjohet 'nën pushtetin' e mjegullës