Ky bukurosh i vogël është djali
i këngëtares së njohur shqiptare

Ky bukurosh i vogël është djali<br />i këngëtares së njohur shqiptare
Këngëtarja Vesa Luma dhe Big Basta u bënë prindër për herë të parë në vitin 2016.

Djali i tyre Lian erdhi në jetë dhe zbukuroi jetën e çiftit. Mami Vesa publikon vazhdimisht foto me vogëlushin e saj, ku i shpreh gjithë dashurinë e saj.

Por ajo çfarë vihet re në postimet e Vesës me djalin është ngjashmëria që Lian ka me Vesën. Vogëlushi ka marrë tiparet e bukura të këngëtares së ëmbël. 

Vesa Luma dhe djali
(Vesa Luma dhe djali i saj)

Redaksia Online
XH.K/
Shqiptarja.com
 

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Kakavijë/ Mashtroi një shqiptar nga Kosova dhe i mori 9 mijë euro, në pranga 41-vjeçari nga Hondurasi, po ikte në Greqi

Kakavijë/ Mashtroi një shqiptar nga Kosova dhe i mori 9 mijë euro, në pranga 41-vjeçari nga Hondurasi, po ikte në Greqi