Ky detaj nxjerr zbuluar romancën e Jonida Maliqit me aktorin e humorit (FOTO)

Kohët e fundit këngëtarja Jonida Maliqi është përfolur për një romancë me aktorine humorit Romeo Veshaj.

Pas pjesëmarrjes në Eurosong  Jonida është pyetur nëse ka diçka të vërtetë lidhur me këtë, por ajo ka thënë se jeta e saj është private dhe se e tillë do të vazhdojë të mbetet.

Ndërkohe një postim i Romeos duket se ka nxjerrë zbuluar romancën e tyre.  Jonida ka publikuar në profilin e saj një foto ku shihet e veshur me po të njëjtin kostum që mban edhe vajza përkrahë Romeos, duke vërtetuar kështu të gjitha aludimet e fansave dhe mediave.

Pak kohë më parë Jonida i ka dhënë fund martesës së saj 17 vjeçare me Gent Prizrenin.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gjiknuri me banorët e Borshit e Lukovës: Mos e çoni votën dëm për qoka farefisnie tek kandidat humbës, opozita nuk ofron asgjë