Lefter Maliqi shpërndan videon me Bashën: Kryeministri i ardhshëm do sjellë fundin e Rilindjes

Lulzim Basha dhe Lefter Maliqi

Deputeti i Opozitës së re Lefter Maliqi ka publikuar një video ku ka dalë me kreun e PD-së, Lulzim Bashën gjatë një takimi me qytetarët të bërë më parë. Ai thotë se duhet të votohet për Opozitën e Bashkuar sepse është e vetmja mundësi për ta jetuar jetën aty ku qytetarët e kanë lënë, 8 vite më parë. Maliqi e konsideron Bashën kryeministrin e ardhshëm të vendit, i cili do të sjellë fundin e rilindjes.

 “Edhe pak ka mbetur, për të përjetuar sërish, madje këtë herë shumëfish, padurimin e shqiptarëve për të votuar OPOZITËN E BASHKUAR, si të vetmen mundësi për ta jetuar jetën aty ku e kanë lënë, 8 vite më parë. Kjo video e pritjes madhështore të kryeministrit të ardhshëm, Lulzim Basha, sot më shumë se kurrë, dëshmon se për FUNDIN E RILINDJES ka nisur numërimi mbrapshtë. PARTIA IME ËSHTË POPULLI”, shkruan Maliqi.

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento

Komente

 • Lorenz: 02/09/2020 13:32

  Po kush eshte ai zog gomari qe voton bashen pervec teje mor truthate... Do ikni ne zgjedhje dhe do shikoni se sdo dale askush me votu.. Na keni kerkdit jeten... Ju jeni nje tuf me bundra thu se jeni ne amsterdam e jo ne shqipri

  Përgjigju
 • Tirona: 01/09/2020 19:22

  O Maliq! hapi syte mire se nje dore Basha ta ka vone mbi sup , por shiko doren tjeter se ta ka fut gishtin ne By...

  Përgjigju
 • MALIQ KAKA: 01/09/2020 16:50

  FSHATARI KAPTER MALIQI ORDINER PO MERET ME POLITIK KY FSHATAR HIPOLIT.

  Përgjigju
 • E vertete: 01/09/2020 16:48

  Karminister ardhshem i Shqiperise Lulqim Basha

  Përgjigju
 • Lalka i Radanwcit: 01/09/2020 16:32

  Maliqi prodhonte panxhar sheqeri po ky Maliqi i Beratit loqke fare

  Përgjigju
 • O Maliq c’fare thua: 01/09/2020 15:40

  Hahahahaha

  Përgjigju
 • Toni: 01/09/2020 15:02

  O idiot,fundi i RILINDJES do të thotë rikthim i KUFOMËS shpellariste! Por ty që je ZOMBI kjo të leverdis...

  Përgjigju
 • meri: 01/09/2020 14:04

  Mos e dhent ZOTI,po u be ky Kryeminister,nuk ka per te mbetur me shqipare ne Shqiperi,edhe harabenjte e sorrat kan per te ikur...

  Përgjigju
 • Bobi: 01/09/2020 13:00

  Ky eshte lemeri fare. Me te trash e tru tallash nuk bo mo nona. As per pastrus stallash nuk ben e jo me per depulesh.

  Përgjigju
 • edi: 01/09/2020 12:56

  Dhe kapterri i Komunizmit do behet president Cdo gje ne Qeveri ne dore te sigurt Shqipetaret jane me FAT

  Përgjigju
 • LORA: 01/09/2020 12:33

  Te lehesh deri ne maj 2021,,,sikur nuk eshte pak kohe. Sidoqofte i uroj lef maliqit vuxhut,ne zanatin qe di te bej me mire,,ate te zagarit.

  Përgjigju
  • Lora u befte forra: 01/09/2020 16:34

   Mos fyej zagaret si e eshte qen me morra×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: 10 arsye pse SHBA dhe BE nuk do e mbështesin vettingun e politikanëve