Lista e plotë/ Kryemadhi zbulon në Report Tv drejtuesit politik të LSI-së në qarqe (VIDEO)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka prezantuar drejtuesit politikë në qarqe të partisë së saj në rrethe.

"Vlorë do të jetë Luan Rama, në Lezhë Viktor Tusha, në Shkodër do të jetë Agron Çela, në Fier Kejdi Mehmetaj dhe unë, në Elbasan jam vetë Miranda Rira, Altin Toska, në Durrës Elona Guri dhe Bahri Shaqiri, në Berat janë Ardit Çela dhe Blendar Nona një mjek gjinekolog shumë i mirë edhe kye themelues i LSI, në Gjirokastër Vangjel Tavo, në Dibër Hajri Laçi dhe në Korçë Endrit Braimllari", tha Kryemadhi.


Lajmi kryesor:

Largimi i Naços e Kokës/ Kryemadhi te '5 pyetjet': Ka mbaruar historia ku mundi i LSI-së shkon te bizneset personale! Marrim 34 mandate! Rama na ka frikë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?×

Lajmi i fundit

John

Ambasada amerikane thirrje qytetarëve: Mos bini pre e mashtrimeve! Viza nuk merret në këmbim të parave