Lulzim Basha mbledh aletatët në Ishëm... mungon Kryemadhi

ISHËM- Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur mbrëmjen e sotme në një takim informal krerët e partive të djathta aleate. Gazetari i Report Tv Elis Memelli mëson se në takimin i cili po zhvillohet në kantinën e kreut të PAA në Ishëm, po marrin pjesë edhe kreu i PDK Nard Ndoka, kreu i LZHK Dashamir Shehi, dhe kreu i PR, Fatmir Mediu.

Në takim mungon kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e cila ndodhet jashtë vendit.

Nuk dihet nëse takimi është zhvilluar në kuadër të aksionit opozitar. Përgjatë ditëve të fundit, aleatët e djathtë kanë shprehur një qëndrim ndryshe nga ai i kryedemokratit Lulzim Basha duke deklaruar se duhet dialog gjithëpërfshirës për zgjidhjen e krizës politike.

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë një takim Rama-Basha për të finalizuar reformën zgjedhore?

Komento

Komente

 • MU KA ÇU E SUN TA UL: 17/09/2019 11:38

  Shikoni o Shqiptar tëmjer : politikan nard idjot i ler ndoka , duka i krimit simbas kriminelit salhe nevohtores, fatmir medi jevgjiti me duart me xhak,dash pijanec faqorja shehi , e kta topa MUTI do bëjn politikēn e Shqipris. O Z O T MERJU HAKËN SHQIPTARVE.

  Përgjigju
 • zzz: 17/09/2019 09:37

  Mungon dhelpra qe te kompletohej kjo cete e degjeneruar hajdutesh

  Përgjigju
 • Frroku: 17/09/2019 07:43

  Po camet dhe greket kane formuar koalicion me vehte?!!

  Përgjigju
 • memento mori: 17/09/2019 04:32

  kesaj i thone qe me e la mutin me shurre.

  Përgjigju
 • o tej: 16/09/2019 23:36

  A jan fytyrat me te dhime keto?

  Përgjigju
 • Cubel breca: 16/09/2019 23:10

  Do zoti dhe del matan detit. Dhe ben mir te mos e bjer koken. Vetem shkaterrim dhe zjarr sjellin kudo qe shkelin keta qener.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Bie Kurti'/ Goxhaj: Qeveria Hoti do rrëzohet sapo të arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi! Kraki:Trump ndryshoi politikën botërore