Lushnja nderon kampionin e boksit Florian Marku, i jep titullin ‘Qytetar Nderi’

 

Qyteti i Lushnjës ka nderuar sot kampionin e boksit Florian Markun, duke i dhuruar titullin ‘Qytetar Nderi’.


Lajmi kryesor:

Pas Gegës do nderohet edhe Florian Marku, nesër ceremonia në bulevard! Lushnja e vlerëson me titullin 'Qytetar Nderi'


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje