POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mbledhja e Qeverisë në Labinot, shpërndahen protestuesit e PD

Protestuesit e PD në Elbasan

Shpërndahen mbështetësit e Partisë Demokratike të cilët protestuan jashtë ambienteve ku zhvillohej mbledhja e qeverisë në Labinot të Elbasanit. Gjatë protestës ata ndezën tymuese dhe bënë thirrje kundër kryeministrit Edi Rama.

l.q.
Komento