‘Më ke sharë serbisht', Big Mama largohet nga 'Big Brother' pas sherrit me Antonelën: Pise femër, je me 17 fytyra

‘Më ke sharë serbisht', Big Mama largohet nga 'Big Brother' pas sherrit me Antonelën: Pise femër, je me 17 fytyra

Big Mama ka lënë sonte shtëpinë e 'Big Brother' pas një sherri të fortë që u përfshi me Antonelën.

Gjithçka nisi pasi Antonela i Tha Big Mamës se e ka sharë në serbisht. Kjo bëri që Big Mama të shpërthente me një 'lum' ofendimesh ndaj Antonelës, ndërsa më pas mori vendimin për ta lënë shtëpinë.

Debati:

Antonela: Jeni si ujqër, ju përballoj të gjithëve!

Iliri: Ti zë emrat e të gjithëve në gojë

Antonela: Unë nuk e kisha fare me Big Mamën, po diskutoja me Sarën, ti më ke sharë në serbisht, ke folur ulët.

Big Mama: Unë me dash të shaj, të shaj shqip, jo serbisht, mos fol se nuk kam të sharë serbisht, turp të vij se je më e ulët , je legene, pise , ti je 17 fytyreshe, je idiotja me e madhe, e degjenerume, të kap prej flokësh e çoj jashtë.

Antonela: Unë asnjëherë s’kam ofenduar.

Big Mama: Ti je intrigante pise, ti ëndërron të bëhesh si unë. Kjo do më çojë mua, pise femër . Unë dua të dal. Më nxirrni tani!

/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Marina: 26/12/2021 09:09

  Ishte i turpshëm shpërthimi i "Big Mamas'. Ishte realiteti i fshehur i saj. Në momentet e mërzitjes, njerëzit tregojnë se kush janë në të vërtetë. Fjalori i saj, ishte jashtë normalitetit. Duhet tu kërkojë falje publikut në moshë të re që panë një "artiste të nxehur". Nuk foli vetëm me gojë, por me të gjithë qënien e saj, si bishë. I uroj qetësi dhe të reflektojë ndaj gjithçka paraqiti live. Pendesa të qetëson.

  Përgjigju
 • Jargavan: 25/12/2021 07:47

  Zemerimi eshte i ndershem. Presion psikologjik nul mund te konsiderohen vetem te sharat e fjalorit, por edhe intrigat, krijimi dhe zmadhimi i fakteve per te krijuar konflikt e stress me qellim perfitimi personal. Trajta te ketilla te karakterit kemi pare jo tek kosovaret por tek servet, shqipfolesit me origjine vllehe e bullgare te cilet kane mashtruar e vrare per perfitim. Faji nuk eshte tek gruaja qe trembi lagjen me ulurima, por tek hajduti qe bredh me kale.

  Përgjigju
 • Zamira: 25/12/2021 05:18

  Ik moj kosovare e qelbur,,buce.kafshe me fytyre njeriu...shko pyet te t'eme se me cilin te ka bere ty,,me duket se jot eme,,te ka bere me ndonje rus..serb,,apo maqedonas,,apo bullgar..,,ose me te gjithe nga pak,,,..

  Përgjigju
  • Taqi: 25/12/2021 14:00

   Ti me duket se qenke si Antonela buce

 • Elton: 25/12/2021 00:08

  Ksaj i thon mos e kruaj me gjethe fiku…Po t ngacmosh dhe t intrigosh do t takoj njëher sharra n gozhd…sjan të gjith si mevlani…Bravo sot more një mësim të mir!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Profesionet e lira do tatohen me 15% deri në 23%! Gjokutaj: Do rriten çmimet, nxit informalitetin dhe largimet drejt fqinjëve! Çoçoli: Taksë e padrejtë, diskriminuese

Profesionet e lira do tatohen me 15% deri në 23%! Gjokutaj: Do rriten çmimet, nxit informalitetin dhe largimet drejt fqinjëve! Çoçoli: Taksë e padrejtë, diskriminuese