Menaxheri i Hysajt: Klauzola te Napoli ka skaduar

Menaxheri i Hysajt: Klauzola te Napoli ka skaduar

Elseid Hysaj

Menaxheri i Elseid Hysajt, Mario Giufredi, duke folur për “Radio Kiss Kiss Napoli”, ka shpjeguar situatën e mbrojtësit shqiptar në lidhje me klauzolën e tij:

Klauzola e Elseid Hysajt ka skaduar, ka pasur një keqkuptim në këtë çështje. Komunikimi për ta paguar klauzolën e lojtarit duhet të bëhej brenda 30 qershorit, pastaj në dispozicion janë 5 ditë për të bërë pagesën. 
Tani fati i mbrojtësit është në dorë të presidentëve. Pista e Chelsea mund të mbyllet me sukses, nëse trajneri Maurizio Sarri do të firmosë për klubin anglez.

 Mario Giufredi

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Salianjnji i ashpër me Alibeajn: Ka vulën dhe logon, por s’ka 61 kandidatë për bashkitë me të cilin thonë se do shkatërrojnë Berishën

Salianjnji i ashpër me Alibeajn: Ka vulën dhe logon, por s’ka 61 kandidatë për bashkitë me të cilin thonë se do shkatërrojnë Berishën