Meridiani ‘sherr’ me Monikën: Flet pas krahëve për banorët

Meridiani ‘sherr’ me Monikën: Flet pas krahëve për banorët

Gjatë puntatës së sotme të Big Brother VIP Meridiani tha se Monika Lubonja po bëhet diplomate për ta mbajtur mirë me banorët, ndërsa shprehet se nën zë dhe pas krahëve i komenton ato. Këtë e ka mohuar Monika ndërsa Meridiani ka refuzuar që të flasë më tepër.

Pjesë nga debati:

Meridiani: Mendimin që ka për Einxhelin dhe Antonelën të mos e thojë nën zë.

Monika: Ke qëkur që thua kështu gjërash dhe ti kam hedhur poshtë.

Meridiani: Po bëhesh diplomate për ta mbajtur mirë me banorët. Si për Einxhelën, Beniadën e Antonelën ke folur nën zë.

Monika: Çfarë kam folur më thuaj?

Meridiani: Atë e di ti.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’