Meta: Rama përfaqësues i lobit serb në SHBA, i intereson destabilizimi i vendit! Kam prova

1560155027_metafotoopozita.jpg

Presidenti Ilir Meta ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ai është përfaqësues i lobit serb në Uashington, për këtë arsye të gjitha vendimet që merr, përfshirë këtu edhe shembjen e Teatrit, se kërkon destabilizimin e vendit.

"Rama përfaqësues i lobit serb në SHBA. E them me bindje do e provojë koha. Lobi serb dhe ai pro rus në Uashington i intereson përplasja civile dhe destabilizimi në Shqipëri. Kam shumë prova dhe dokumente që do i bëj publike në kohën e duhur. SMS që u bë publike sot do duket pa vlerë në raport me to. Do flas në të ardhmen dhe në kohën e duhur", tha Meta.


Lajmi kryesor:

Meta: Nga nesër takimet me Ramën, Bashën, Kim e Soreca-n me dëshmitarë e të mirë dokumentuara! Shpërndarja e parlamentit? Nuk bëj lëvizje boshe


B.K./E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?×

Lajmi i fundit

John

Varreza e kohës së bronzit, zbulimi i rëndësishëm në Himarë! Drejtori i trashëgimisë Vlorë: Gërmimet nisën 2 vite më parë, po dokumentohen