Metën nuk e mbajnë këmbët pas ndarjes me Kryemadhin dhe pyetjeve të SPAK, rrëzohet mes studios televizive duke bërë xhonglime me topin

Metën nuk e mbajnë këmbët pas ndarjes me Kryemadhin dhe pyetjeve të SPAK, rrëzohet mes studios televizive duke bërë xhonglime me topin

Ilir Meta rrëzohet në studio

Ndarja me Monika Kryemadhin dhe hetimi përpara prokurorëve të SPAK mesa duket po lënë gjurmë tek Ilir Meta.

Në një dalje të fundit televizive për kampionatin Europian, Meta nuk u paraqit ndryshe nga sa paraqitet në videot e tij në rrjete sociale në Facebook dhe instagram.

Në një moment ai mori një top në mes të studioi dhe filloi të bënte xhonglime. Por ish sportisti nuk ishte në gjendje të bënte asnjë xhonglim të rregullt dhe në pak sekonda u rrëzua përtokë. Megjithatë nuk u dorëzua por bërtit: 1-0 për Shqipërinë.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Petrit: 26/06/2024 10:12

  Jy qani hallin e Metes.Ai eshte kaluar.Per te ndruar grat mesoi nga sgojet e tij por mesoi von ne pleqeri.pasuri nuk ka me shume se ata qe hyne ne pokitike 20 vjet me von se kur ai merte 4000 euro ne muaj si deputet bashke me moniken pasurite shiteshin lire,si toka 1€ m2 ish ne plepa ne vitin 1994 - 1995 dhe ne gjiri lalezit dhe 100€ m2 ndertese.

  Përgjigju
 • Mohammad: 25/06/2024 17:56

  Ska faji qe si mbajne gjunjet.E para halli burgut e dyta sensi cdo dite me vajza te reja qe paguan 500 euro per nje ore.Ka qe i kane marre edhe 1000????????????????

  Përgjigju
 • Iris: 25/06/2024 04:46

  Dyshoj qe te gjitha keto erdhen jo nga SPAK-u por nga ajo hedhja me koke qe beri ne uje para disa ditesh.Kushedi,qyqari ka perplasur koken e se ka kuptuar! Fill pas saj shpalli divorcin e gjithe ato numra dhe kjo e fundit.SPAK-u vetem sa shtoi tensionin nervor.

  Përgjigju
 • O tej: 24/06/2024 23:20

  Ketij Memtmutit duhet ma ja pre krejt kembet.

  Përgjigju
 • Ikor: 24/06/2024 13:56

  Sa të butë i'a keni bo dyshemenë. Bën sikur

  Përgjigju
 • KASEM HAJDR REXHEP LEKA [ KEPI ]: 24/06/2024 12:53

  Ilir Meta e vërteta dhe pak koh e përfundon në psikjatri e aty do mbylli jetën. Në ktë Bot lahen të gjitha boll ka vjedhur e ka vrar.

  Përgjigju
 • Mali: 24/06/2024 12:36

  E turpshme ta mendosh kush na ka udhehequr ne postet me te larta qeveritare, nuk na falet ne si qytetare ti pranojme monstra te tilla

  Përgjigju
  • Daja: 25/06/2024 07:31

   Kjo dynja eshte e palacove or lum miku

  • Xhimi: 24/06/2024 19:03

   Sa të tillë janë!

 • Niku: 24/06/2024 12:33

  Pupupupupu çfare presidenti ka pasur shqiperia....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Barcelona do të rrisë taksën turistike

Barcelona do të rrisë taksën turistike