Momenti epik në emision, Bora Zemani përmend Triksën (VIDEO)

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Dhe sikur mos të mjaftonin gjithë detajet e tjera që i kanë vënë përballë njëra-tjetrës, Bora e ka përmendur Beatrix në emision.

E gjitha ka qenë një lapsus, por që nuk u ka shpëtuar ndjekësve. Në një moment në “Për’puthen” Bora thotë: Në komentet që pamë në puntatën e djeshme, kemi ende për të parë nga takimi i Rrushes dhe Trixë…, Kristos”. Moderatorja ka ngatërruar emrin e Kriston dhe Trixës dhe momenti tashmë po bën xhiron e rrjetit.

Për disa orë ditën e djeshme Bora dhe Beatrix ishin në qendër të vëmendjes. Bora trazoi rrjetin duke lajmëruar se do të publikoj projektin e saj më të fundit muzikor ‘’Nuk jam si ti’’ në orën 8. Më pas Beatrix ka bërë një postim shumë të ngjashëm me atë të Borës, ku njoftoi publikimin e një kënge të re me titull “As unë si ti” dhe që do të publikohej në orën 20:00!

Kjo i bëri ato protagoniste sërish me këto postime në rrjetet sociale që u dukën si një rastësi e çuditshme. Ndryshe nga Beatrix, Bora njoftoi më pas se ishte e gjitha shaka për 1 prillin.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sondazhi/ 40 për qind e votuesve amerikanë kundër rrëzimit të ligjit për të drejtën e abortit