'Mona merr Lulzimin dhe hajde në Afrikë, je më e famshme se Rita Ora dhe Dua Lipa' (VIDEO)

Grace, një mikeshë nga Afrika e cila më herët ftoi Lulzim Bashën në Afrikë, sot ka përsëritur ftesën, ama këtë herë jo vetëm për të, por edhe për kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Ajo thotë se Kryemadhi është shumë e famshme në Afrikë, madje më shumë se Rita Ora dhe Dua Lipa.

"Ckemi Lulzim Basha, jam Grace nga Algjeria. Dua thjesht ta dish se në po të presim ty dhe Monën këtu. Ajo është më e famshme se Rita Ora dhe Dua Lipa, Kështu që ju lutem Lulzim dhe Mona, Afrika po ju pret. Puthje nga Afrika, Ju dua", shprehet Grace.

Ftesa e saj vjen vetëm dy ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita për datën 16 Mars. A do ta pranojnë 'Lulzim' dhe 'Mona' ftesën e Grace?!

m.v./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento

Komente

 • Erik: 15/03/2019 08:39

  Jam Grace nga Lagos Nigeria. Mona u be me e famshme ne Afrike per çizmet. Fiks te dy do ishin perfaqesuesit me te denje per vende te tilla me super nivel korrupsioni.

  Përgjigju
 • Derrkuci: 14/03/2019 17:04

  Ari je i madh.po qesh me vete tani

  Përgjigju
 • Ariu: 14/03/2019 13:37

  Hahahaha. Eh Lulush shalngjitur, je bere i famshem dhe ne Afrik eee? Shko te te shqyejne shale zezaket se Mones nuk ja del dot elefanti e jo me zezaket

  Përgjigju
  • xreport: 14/03/2019 15:16

   komenti me i bukur i javes hahahahha