POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Monika Kryemadhi u bën thirrje studentëve për protestë me t-shirt prej 300 USD

Monika Kryemadhi

Në një kohë kur i duhet të jetë në krye të aksioneve opozitare duke shkuar qytet më qytet nga ku flet për varfërinë, apo mbron kauzat studentore dhe kërkon kushte më të mira për ta, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi kërkon kushte më të mira edhe për veten.

E sidomos kur bëhet fjalë për look-un. Pasi u përfol në media për kryerjen e disa operacioneve estetike  të kushtueshme, kësaj rradhe ajo është e interesuar të duket ‘cool’ përmes veshjeve.

Në fjalimin e mbajtur para strukturave të LRI, nuk ka kaluar pa u vënë re bluza ‘Moschino’ e Kryemadhit e cila kap vlerën e afro 300 dollarëve. Një çmim aspak i zakonshëm për një qytetare si Monika, që deklaron se jeton vetëm me të ardhurat nga rroga./ Marrë nga Lexo.al


Bluza e veshur nga Monika Kryemadhi

d.ba.
Komento

Komente

 • Proka: 08/01/2019 14:45

  Monika Kryemadhi cdo here e me shume po tregon sjelljet e saja cnjerezore duke shfrytezuar postin e burrit te saj Ilir Meta (dikur Joker politik e tash President) qe i mundesoi postin e Kryetares se LSI duke e bere Parti private Familjare. Ky rast do duhej te akuzohej si shkelje e ligjeve Shteterore. Politikanet e Shqiperise po luajne me Popullin e varfer duke ju bere mjegull para syve qe mos te reagojne fare. Ky eshte krimi me i madh qe behet ne Shqiperi nga politikajte ku fjala Demokraci shfrytezohet deri ne maximum per te mbushur xhepat dhe askush nuk jepe pergjigje,perndryshe naten te vrasin e diten te vajtojne. Me te mira

  Përgjigju
 • Donela: 08/01/2019 14:27

  Kjo funderrine qe i coroditi studentet,gjetiu e ka hallin,tek gjeja e vjedhur tash 28 vjet bashke me Like Floririn,ptu monster nje grua funderrine si Mona nuk ka mbeshtetjen e askujt.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 07/01/2019 23:32

  Po breket sai kushtojne apo nuk vesh fare?

  Përgjigju
  • Aqifi: 08/01/2019 07:39

   Brekët i ka Karschino, po nuk ja vlen produkti që mbështjellin, i kushton 50 lek.