Nënshtetësi shqiptare për futbollistin e Tiranës/ Blushi-Ramës: Mund të pyesësh institucionin e Sigurisë Kombëtare

Tedi Blushi

Për dhënien e nënshtetësisë shqiptare për futbollistin e Tiranës, ka reaguar zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi.

Përmes një postimi në Facebook, ai i bën thirrje Ramës që të pyesë institucionin e sigurisë kombëtare për këtë çështje e më pas ata mund ta publikojnë.

Nuk kishim asnjë dyshim!

Buburreci Trendi e pranoi më në fund se ai është frymëzuesi dhe autori i vetëm i sulmeve më të ndyra dhe antikombëtare kundër ekipit të FK Tirana, tifozëve të mrekullueshëm dhe komunitetit të nderuar autokton tironas, të cilësuar prej tij dhe portaleve të tij, si "terroristë".

Urrejtjen tënde për Tironën dhe ngjyrat bardhë e blu nuk ka për të ta amnistuar kush, bashkë me zullumet e tjera të tuat, për të cilat sigurisht do përgjigjesh një ditë.

Sa për pastërtinë e figurës së futbollistit të Tironës, pengu i mafies së inceneratorëve, i kapur tashmë në flagrancë, bën mirë të pyesë në institucionin e sigurisë kombëtare, që nëse na jep leje jemi gati ta publikojmë ne se çfarë thotë për "terroristin" bardhë e blu!

ORA E PËRBALLJES PO AFRON!

Sosi uji i gamiles tënde Mister 1 Prilli!


Lajmi kryesor:

Lajmi i Shqiptarja.com për skandalin e nënshtetësisë/ Rama: Meta ka lidhje me Kushtetutën sa ç'ka lidhje me Topin e Artë futbollisti afrikan


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër një rikthimi të Sali Berishës në krye të PD?×

Lajmi i fundit

John

Maturantët protestë në Gjirokastër: Provimi ka qenë një skandal, ushtrimet janë marrë fotokopje nga testet e Cambridge