Durrës, ndërpriten punimet për shembjen e hotel 'Lubjana', rifillojnë nesër në mëngjes

1575225213_Screenshot9.jpg

IKMT pezullone për sot punimet për shembjen totale të hotel 'Lubjana' në Durrës. I vlerësuar si i pariparueshëm, hoteli do të shembet nesër dhe punimet do të fillojnë menjëherë në orën 08:00 të mëngjesit të 2 dhjetorit. Për sot IKMT ka vendosur mos vijojë më prej errësirës. 


Lajmi kryesor:

DËMET-SHIFRAT/ 701 objekte të inspektuara në qarkun e Durrësit, 267 të pabanueshme...mbeten dhe 7 objekte për t'u shembur


F.B./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pa maskë në ambiente të mbyllura 2 mijë lekë gjobë, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Ta mbajmë Shqipërinë, si shtëpinë. Sidomos pa gënjeshtra!