Ndërtues dhe inxhinierë/ 7 persona që janë në kërkim, u larguan nga vendi një ditë pas tërmetit

Ndërtues dhe inxhinierë/ 7 persona që janë në kërkim, u larguan nga vendi një ditë pas tërmetit

Shtatë nga personat që janë në kërkim për hetimet që po zhvillohen në Durrës për shembjen e godinave pas tërmetit rezultojnë që të jenë larguar jashtë vendit një ditë pas tërmetit, në 27 Nëntor.


Lajmi kryesor:

Tërmeti/ 9 ndërtues e zyrtarë në pranga! 9 në kërkim, mes tyre 2 ish-kandidatë të LSI për deputetë! 7 arratisen jashtë vendit! Akuza dhe për vrasje (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi