Në këto ditë karantine çdo fëmijë do të donte të dëgjonte fjalët e bukura që Mira Konçi ia thotë vajzës

Shpëtim Saraçi, Mira Konçi dhe Era

TIRANË- Karantina është kryefjalë e postimeve në rrjetet sociale dhe nga ky "trend" nuk i ka shpëtuar as vajza e Mira Koncit, Era.

Si për të ironizuar që kjo karantinë, ku të gjithë po rrinë në shtëpi, duket si një kohë e pafundme, ajo ka publikuar një foto kur ishte e vogël me diçiturën "para karantinës".

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është komenti i Mirës që thotë fjalët më të bukura për vajzën e saj...fundja si çdo nënë për fëmijën e saj.

"Jeta e nënës tij! E mira nënës ti! Lastari i nënës tij!", shkruan Mira,

1/2
B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?

Komento

Komente

  • Gent: 07/04/2020 15:51

    Po eshte momenti edhe levizjen e Makinave sidomos ato private. por jo pa maska dhe njerezit jan ndergjegjesuar besoj Per distancen dhe pak koh kto maskat deri ne fillim te majit Pastaj nuk ka probleme me falemderit

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)