Në lidhje me Flori Mumajesin? Këngëtarja Evi Reçi i sqaron të gjitha njëherë e mirë

Në lidhje me Flori Mumajesin? Këngëtarja Evi Reçi i sqaron të gjitha njëherë e mirë

Këngëtari Flori Mumajesi dhe këngëtarja Evi Reçi

Raporti mes Evi Reçit dhe Flori Mumajesit është përfolur shumë në mediat rozë, duke ngritur dyshime se përveç bashkëpunimeve në këngë, mes tyre ka diçka më shumë.

Dyshja e përfolur kanë qenë mjaft të rezervuar për jetën private, por së fundmi këngëtarja Evi Reçi i ka sqaruar të gjitha.

Ajo e ka mohuar se mes saj dhe Flori Mumajesit ka diçka më shumë se raport shoqëror si kolegë.

“Mu desh të shkëputesha për studimet e universitetit. Takohemi më rrallë por dëgjohemi. Jam shumë mirënjohëse ndaj Florit. I jam falenderuese për këngët që më ka dhuruar.

Është një jo e madhe sepse nuk ka pasur më tepër se kaq. Përtej miqësisë dhe afrimitetit që kishim si miq, vetëm bashkëpunime kemi pasur.” - tha ajo.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sporti, shëndeti, dhe argëtimi bashkohen në Sheshin 'Nënë Tereza” për tre ditë rresht*

Sporti, shëndeti, dhe argëtimi bashkohen në Sheshin 'Nënë Tereza” për tre ditë rresht*