Nënë për herë të dytë?! Rezarta flet për planet me bashkëshortin Ermal Hoxha (Foto)

Nënë për herë të dytë?! Rezarta flet për planet me bashkëshortin Ermal Hoxha (Foto)

Këngëtarja Rezarta Shkurta, bashkëshorti i saj Ermal Hoxha dhe vajza e tyre, Hera

Kush ka fëmijë, e di shumë mirë se pasi kalojnë disa vite ata fillojnë të shprehin dëshirën për të pasur një motër ose vëlla të vogël. Të njëjtën gjë ka bërë edhe vajza e këngëtares Rezarta Shkurta, Hera e cila i ka kërkuar mamit të saj një motër të vogël. Madje ajo ka vendosur ta quajë Jume.

Këtë gjë e ka bërë publike këngëtarja me anë të një videoje në rrjetet sociale, ku dëgjohet teksa bisedon me vajzën e saj. Hera shprehet gjithashtu se rrobat nuk do t’i ndajë me të, pasi janë vetëm të sajat.

Postim i bërë nga Rezarta Shkurta në Instagram 

“Kjo është kërkesa e Herës, se mami me babin nuk e kanë në plan,”- shkruan Rezarta në ‘Instastory’.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë bashkëshorti i Rezartës, Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha u lirua nga burgu.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Sami: 22/10/2018 22:23

    Çift i mrekullushëm.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com