Ngacmoi seksualisht alpinisten në Kosovë, ajo publikoi pamjet! Dhunuesi i kërkon falje: Isha i dehur (VIDEO)

Ngacmoi seksualisht alpinisten në Kosovë, ajo publikoi pamjet! Dhunuesi i kërkon falje: Isha i dehur (VIDEO)

Flori Beqiraj

KOSOVË- Alpinistja nga Kosova, Mrika Nikiqi ka qenë pre e një sulmi seksual teksa ajo i bëri dhe vetë publike pamjet në çastin kur po dhunohej nga Flori Beqiraj, i cili është arrestuar për këtë ngjarje dhe  i ka kërkuar falje Nikiqit duke thënë se ishte i dehur në momentin kur ka e sulmuar.

Në vendimin e gjykatës thuhet se Beqiraj, i ka kërkuar falje Mrika Nikqit dhe familjes së saj, pasi babai i të dyshuarit ka pasur raporte pune me familjen e alpinistes. Ai ka pranuar fajin se ka sulmuar seksualisht vajzën, ndërsa  ka thënë se ka qenë nën efektin e alkoolit.

Në vendim thuhet  se avokati i Flori Beqirajt i ka kërkuar gjykatës që atij t’i caktohet masa e “Arrestit shtëpiak”.

“Gjendja e tij ka qenë nën ndikimin e alkoolit, sipas tij tregon se sjelljet që i ka pasur gjatë kryerjes nuk janë të tij, ka qenë në gjendje që edhe vetë i pandehuri nuk mund të shpjegojë duke marrë parasysh këto rrethana nuk mendoj që ka rrezik të arratisjes dhe as të kryerjes së ndonjë vepre tjetër penale. I propozoj gjykatës që të pandehurit t’i shqiptohen njëra nga masat alternative të cilat janë adekuate për të pandehurin, konkretisht propozoj masën e arrestit shtëpiak”, thuhet në vendimin e gjykatë.

Alpinistja kosovare Mrika Nikiqi bëri publike një video ku tregoi se kishte qenë viktimë e një sulmi seksual. Në pamje shihet qartë kur Flori Beqiraj ndjek alpinisten, e kap nga pas dhe tenton të puth.

Flori Beqiraj

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • GOLI: 03/10/2022 08:52

  NA DOLI NE SKENEN MEDIATIKE NJE KREKOSES ****.... ESHTE PER TE ARDHUR KEQ,SI NDJEHEN MEMA DHE I ATI....

  Përgjigju
 • Bim: 02/10/2022 07:04

  Burracak, ishallan ban da muj burg

  Përgjigju
 • katunari: 01/10/2022 23:24

  ca pije thu ti mer. Shko falu ne burg

  Përgjigju
 • Erik: 01/10/2022 22:04

  Sa jam “dendur” unë me kokainë tani që shoh PSG-në me djalin tim në shtëpi, aq “i dehur” paska qenë dhe Flori kur ka bërë atë veprim. Shko bëj ca burg pallë, të të dali meraku për atë gjënë.

  Përgjigju
 • Or tej: 01/10/2022 20:40

  Tashti burri qe asht burre nji ves duhet ta kete or tej.

  Përgjigju
  • Ilirjan: 01/10/2022 23:54

   Dhe burgu... per burrat eshte!

 • Sondazhi i ditës:

  Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kryeministrja serbe: Kurti po na çon prag të konfliktit, do të kërkojmë rikthimin e trupave tona në Kosovë

Kryeministrja serbe: Kurti po na çon prag të konfliktit, do të kërkojmë rikthimin e trupave tona në Kosovë