Nis Shqipëri-Bjellorusi në "Air Albania", luhen himnet kombëtare

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë, e vlefshmë për Ligën e Kombeve.

Kuqezinjtë duan me patjetër një fitore në ndeshjen e fundit sot për të marrë vendin e parë në grupin e tyre


Lajmi kryesor:

Tre gola Bjellorusisë, Shqipëria arrin fitoren e madhe në 'Air Albania'! Renditemi të parët në grup (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Në verë, këto janë 10 vendet për të provuar kënaqësitë seksuale jashtë shtëpisë