Një djalë në shtëpinë e 'Big Brother Vip' e ka lënë Beniadën pa fjalë: Do e haja me sy, por kisha turp

Një djalë në shtëpinë e 'Big Brother Vip' e ka lënë Beniadën pa fjalë: Do e haja me sy, por kisha turp

Beniada Nishani dhe Arjola Demiri

Beniada Nishani, duket se ka mbetur gojëhapur nga një prej dy tatuazhistëve që një ditë më parë u futën në shtëpinë e 'Big Brother Vip'.

Gjatë një bisede me Arjola Demirin, Beniada ka treguar se njëri i ka pëlqyer shumë dhe se do ta hante me sy, por i vinte turp.

“Ai më shikonte mua, unë shikoja atë tjetrin. Nuk e shikoja dot në sy se po ta shikoja, do e haja me sy”, i tha ajo.

Arjola: Pse nuk nejte më shumë te ajo dhoma se do i biesh pishman?

Beniada: Kisha turp.

Arjola: Po kur do rritesh? Turp do kesh gjithmonë.

Beniada: Po, kështu jam, kam turp.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Tiranë/ 10-vjeçari largohet nga banesa, nëna bën kallëzim, policia nis kërkimet! I mituri ka ikur edhe dy herë të tjera