Nuk do ta besoni artisten shqiptare të preferuar të Bebe Rexhës...

Bebe Rexha në Bubq

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha vizitoi Shqipërinë këtë javë për të dhënë ndihmën e saj për familjet e prekura nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit.

Bebe dha intervistën e saj të parë në emisionin “Lart e Poshtë” dhe ka treguar disa detaje lidhur me jetën personale dhe karrierën.

Ajo është shprehur se emër të preferuar shqiptar ka Inva Mulën.

“Kam Inva Mulën… sepse e mbaj mend që e vogël që dëgjoja Inva Mulën me CD!”, është shprehur Bebe

Ndër të tjera Bebe ka rrëfyer se ka dashur të jetë një këngëtare lirike, por që tashmë preferon më shumë muzikën pop.

Gjithashtu Bebe kërkon të martohet me një djalë shqiptar edhe pse në Ameërikë është shumë e vështirë të gjendet.

Ajo ka thënë se kësaj rradhe qëndroi shumë pak, por herët e tjera do të jetë më e vëmendshme.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento