Olta Gixhari së shpejti nënë për herë të dytë?

Olta Gixhari së shpejti nënë për herë të dytë?

Olta Gixhari

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP 2” është bërë shumë aktive me projektet artistike dhe me rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it dhe si gjithmonë për ndjekësit e saj ka kuriozitet mbi jetën, karrierën dhe anën familjare të saj.

Një ditë më parë, aktorja e njohur ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një nga pyetjet ishte nëse aktorja do të bëhet nënë për herë të dytë.

“A do të bësh fëmijë tjetër?”, e ka pyetur dikush, të cilit ajo nuk ka ngurruar që t’i përgjigjet.

“Sa shpesh ma bëni këtë pyetje, kur ta sjell Zoti edhe unë e dua një bebe tjetër”, ka thënë aktorja.

Kujtojmë se Olta Gixhari e ka shprehur dëshirën që në një të ardhme të ketë edhe një vajzë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi