Pallati në Yzberisht pa drita që në mëngjes, OSSH në terren

Pallati në Yzberisht pa drita që në mëngjes, OSSH në terren

Foto ilustruese

Prej mëngjesit të sotëm, një pallat në zonën e Yzberishtit ka mbetur pa energji elektrike si pasojë e një defekti në linjë e tensionit të mesëm.

Pas identifikimit të defektit nga grupet e avarisë së OSSH që ndodhen në terren, po punohet për eliminimin e avarisë në kabullit e TM, i cili ndodhet në ambientet e brendshme të një lokali në këtë zonë, siç shihet dhe në foto.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Zbardhet dëshmia e Naim Murselit në gjykatë, s'pranon krimin: Kam qenë edhe vetë i rrezikuar

Zbardhet dëshmia e Naim Murselit në gjykatë, s'pranon krimin: Kam qenë edhe vetë i rrezikuar