Rama publikon pamje nga liqeni i Marinës në Belsh: Pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit (FOTO)

Pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh

Hapësira e liqenit të Marinës në Belsh është kthyer në një zonë turistike. Ajo është mjaft e frekuentuar nga vizitorët pas investimit dhe ndërtimit të shtëpive prej druri.

Me disa pamje fantastike pranë kësaj pike turistike te liqeni i Marinës, kryeministri Edi Rama ka uruar mirëmëngjes.

Ndërsa ka shpërndarë fotot, Rama thekson se kjo është pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika