Pas 15 vitesh, Rezarta Shkurta për herë të dytë drejt martesës

Pas 15 vitesh, Rezarta Shkurta për herë të dytë drejt martesës

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Rezarta Shkura do të martohet sërsih. Për herë të dytë pas 15 vitesh,këngëtarja shqiptare i ka thënë ‘po’ një propozimi që ka marrë nga partneri i saj Ermal Hoxha, me rastin e përvjetorit të 15 të dashurisë së tyre. Këtë lajm Rezarta e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Thashë ‘Po’ për të dytën herë edhe pas 15 vitesh bashkë. Në të mirë e në të keqe, gjithmonë pranë teje. Të dua,”- shkruan ylli shqiptar krahas një fotoje shumë romantike ku shihet me Ermalin. Dyshja kanë shtrënguar uart dhe shikojnë njëri-tjetrin në sy.

Foto e publikuar nga Rezarta Shkurta 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

SPAK nis hetimet për skandalin te Onkologjiku! Dërgon kërkesën në GJKKO për vlerësimin e masave të sigurisë, ja akuzat

SPAK nis hetimet për skandalin te Onkologjiku! Dërgon kërkesën në GJKKO për vlerësimin e masave të sigurisë, ja akuzat