POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pas Korçës Basha mbërrin në Dibër/ Një grup njerëzish i del në pritje

Basha në Dibër

Kreu i Partisë Demokratike pas takimit të mbajtur në Korçë ka mbërritur në qytetin e Dibrës 

Ai pritet që të mbajë një takim ditën e nesërme me simpatizantët e kësaj partie për ti ftuar ata në protestën e pralajmëruar të 16 marsit.

Një grup njerzish kanë dalë me makinat e tyre në pritje të Bashës ku ky i fundit ka ndalur duke i takuar ata.

Al.Çe
Komento

Komente

 • Raul: 13/03/2019 06:16

  Basha e sheh vete sa i braktisur ka mbetur nga populli, beri vetvrasje politike me djeg'jen e mandateve, tani prit vitin 2029 se dhe ato te 2021 i ka te humbura

  Përgjigju
 • Tir: 13/03/2019 03:46

  Palacon e ka pritur Xhunkshi, rraca me e ndyre e qytetit, servilat dhe b*thlepiresat e cdo regjimi. Dje miq te Haxhi Lleshit, sot te Berishes. Ptu sa te neveritshem!

  Përgjigju
 • Bexheti: 13/03/2019 01:14

  Shume per te ardhur keq pse Populli pret BASHEN Me entuziazem dhe kur vjen Rama me PROTESTA dhe gure

  Përgjigju