Do të martohen më në fund? Bora dhe Donaldi zbulojnë përgjigjen

Do të martohen më në fund? Bora dhe Donaldi zbulojnë përgjigjen

Bora dhe Donaldi

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie, e cila ka treguar se i ka rezistuar shumë sfidave dhe pengesave. Mirëpo, edhe pse çifti prej vitesh jetojnë se bashku, nuk e kanë kurorëzuar ende me martesë romancën e tyre.

Së fundmi, dyshja kanë zbuluar planet e tyre, pjesë e së cilave është edhe një dasmë. Më në fund dyshja do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Këtë lajm e kanë bërë me dije burime për “Prive” të cilat shprehen se ata madje kanë nisur përgatitjet që tani.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Kuvendi i Kosovës seancë për Epopenë e UÇK! Kurti: Adem Jashari, emri i lirisë sonë! Osmani: Na takon të shkruajmë kapitullin e ri të shtetit

Kuvendi i Kosovës seancë për Epopenë e UÇK! Kurti: Adem Jashari, emri i lirisë sonë! Osmani: Na takon të shkruajmë kapitullin e ri të shtetit