Për kë e ka? Kiara Tito publikon foto me Luizin dhe jep mesazhin ‘e koduar’

Për kë e ka? Kiara Tito publikon foto me Luizin dhe jep mesazhin ‘e koduar’

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tiro u eliminua nga shtëpia e Big Brother në përballjen që kishte me aktoren Olta Gixhari. Por Kiara na ka treguar se e ndjek Big Brother-in gjithë kohën dhe mbështet rrugëtimin e Luizit, partnerit të saj.

Ajo ndan shpesh foto të Luizit në Instagram, ndërsa kësaj here ka zgjedhur të japë një mesazh, që duket sikur është më shumë për t’iu kthyer përgjigje negative të gjithë komenteve që ka marrë për lidhjen me Luizin.  

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”-shkruan Kiara në foton e postuar në Instastory, ku në të është ajo dhe Luizi.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Edi25252: 29/03/2023 15:01

  Mendova se je një vajzë e zgjuar , por u zhgënjeva Çfar do të thuasj mbas 3 muajsh kur zë kalojë pasiono , Do shiosh që luizi është një miazma Je një fyçkë tyryfyçkë

  Përgjigju
 • Olta: 29/03/2023 10:22

  Kursw ti @ben je "baba" i ligesise,qe nxjerr helm nga goja kudo ku çfaqesh.

  Përgjigju
 • beni: 29/03/2023 09:48

  nuk ka fund ligesia jote.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Rostov, robërit e ISIS-it u vranë dhe pengjet u liruan

Rostov, robërit e ISIS-it u vranë dhe pengjet u liruan