Përgjegjës për banesat e shembura nga tërmeti, në 2017 Flamur Gjuzi bënte fushatë krah Monika Kryemadhit

Përgjegjës për banesat e shembura nga tërmeti, në 2017 Flamur Gjuzi bënte fushatë krah Monika Kryemadhit

1576330511_5df4e3a8cd412flamurgjuzi.jpg

Flamur Gjuzi ish-drejtori i ALUIZNIT në Durrës është shpallur në kërkim për shembjen e godinave nga tërmeti në Durrës. Në vitin 2017 ai ka qenë kandidat i LSI-së për Durrësin. Gjatë një takimi elektoral që ai ka zhvilluar me qytetarët e Durrësit, prezente ka qenë edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.


Lajmi kryesor:

Tërmeti/ 9 ndërtues e zyrtarë në pranga! 9 në kërkim, mes tyre 2 ish-kandidatë të LSI për deputetë! 7 arratisen jashtë vendit! Akuza dhe për vrasje (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ ​ Zjarr në një banesë në Lazarat

VIDEO/ ​ Zjarr në një banesë në Lazarat