Përplasjet mes policisë dhe tifozëve mbrëmë në Tiranë, u lënduan 30 persona, 19 ishin policë

 

Në Spitalin Universitar të Traumës, gjatë mbrëmjes dhe natës, 30 persona u paraqitën për të marrë trajtim mjekësor. Mes tyre ishin 19 efektivë policie. Ata kishin dëmtime të lehta dhe pasi morën ndihmë, të gjithë u larguan nga spitali. 


Lajmi kryesor:

Policia bën bilancin e dhunës: U lënduan 19 policë, 1 i plagosur me thikë! Dëbuam 80 italianë! Kush shkel ligjin do vuajë pasoja! Një thirrje për qytetarët shqiptarë


A.M./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?



×

Lajmi i fundit

Berisha falënderoi kandidatin e PD në Krujë për tërheqjen, Bejko: Tregues se fshihet pas këtij vendimi

Berisha falënderoi kandidatin e PD në Krujë për tërheqjen, Bejko: Tregues se fshihet pas këtij vendimi