Pjesë e grupeve kriminale që shpërndanin kokainë dhe heroinë në zona të ndryshme të Tiranës, zbardhen emrat e disa prej personave të arrestuar

Pjesë e grupeve kriminale që shpërndanin kokainë dhe heroinë në zona të ndryshme të Tiranës, zbardhen emrat e disa prej personave të arrestuar

Janë zbardhur emrat e 14 prej 20 të arrestuarve nga operacioni ‘Harta’ i policisë së Tiranës për të vënë në pranga anëtarët e grupeve kriminale që merreshin me shpërndarjen e drogërave në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Disa prej të arrestuarve:

Fabian Qoku, 39 vjeç, Redi Lolaj, 22 vjeç, Eduard Hysa, 25 vjeç, Dorjano Çela, 31 vjeç, Enver Mehmeti, 60 vjeç, Fatbardh Bardhi, 37 vjeç, Martin Kuka, 35 vjeç, Marsel Gjona, 31 vjeç, Mariglen Hoxha, 39 vjeç, Muharrem Tarushi, 31 vjeç, Polikron Shabani, 40 vjeç,  Erion Xhaxho, 47 vjeç, Altin Llani, 45 vjeç, Jurgen Hasamataj 32 vjeç.


Lajmi kryesor:

Shisnin kokainë, heroinë dhe kanabis në shkollat dhe lokalet e Tiranës, shkatërrohen 2 grupe kriminale! 20 të arrestuar dhe 4 në kërkim (EMRAT)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë