Pjesë e jurisë së “DWTS”? Përgjigjet Olta Gixhari

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Përgjigjet Olta Gixhari

Disa ditë më parë është përfolur në media se Olta Gixhari do të jetë anëtarja e katërt e jurisë së “DËTS”. Ndonëse nuk ka një datë ekzakte se kur fillon ky program, dalëngadalë po zbulohen konkurrentët dhe pjesëtarët e jurisë.

Në lidhje me këto lajme që qarkullojnë se atë do ta shohim si “gjyqtare” këtë herë ka reaguar vetë Olta.

Në një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram, Olta ka publikuar një prej pyetjeve lidhur me formatin, duke dhënë një përgjigje që as nuk e konfirmon, e as nuk e mohon.

“Mos u merrni me thashetheme”- shkruan ajo, duke lënë vend për dyshim.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Gjakoset Armando Broja, sulmuesi debaton me arbitrin dhe nuk pranon të dalë nga fusha (VIDEO)

Gjakoset Armando Broja, sulmuesi debaton me arbitrin dhe nuk pranon të dalë nga fusha (VIDEO)