Po raportonte motin live, qenushi tërheq gazetaren e BBC dhe shkakton të qeshura në studio (VIDEO)

Të jesh live në televizion ka emocionet dhe përgjegjësitë e veta. Kemi parë shpesh momente të sikletshme dhe gazmore të cilat janë bërë virale në rrjet një prej tyre është edhe ky, i gazetare së motit në BBC.

Teksa Carol Kirkwood po diskutonte me moderatorët e emisionit në të cilin po shfaqej, ajo po i tregonte lidhur me qenushin që po përkëdhelte, i cili është një qen udhëzues. Në atë moment, duket se qenushi u mërzi dhe u largua, por nuk llogariti një gjë...pikërisht Carol të cilën tërhoqi me vete.

Ky moment solli të qeshur në studio dhe për këdo që e ka parë.

“A je mirë”, e pyetën moderatorët.

“Po, ajo është një vajzë shumë e fortë, u kthye te trajnuesi i saj tani”, tha ajo.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Me lule dhe një kornizë, Biden emocionon zv. presidenten Harris në zyrë për ditëlindje (VIDEO)