Aksioni opozitar, Basha takon Kryemadhin në selinë blu

Aksioni opozitar, Basha takon Kryemadhin në selinë blu

Kryetari i Partisë Demokratike është takuar pasditen e së mërkurës me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Takimi mes kryetarëve të partive opozitare po zhvillohet në selinë blu dhe mësohet se në fokus të saj është protesta e radhës, edhe pse nuk dihet ende një data fikse se kur do të zhvillohet.

Pas takim me Kryemadhin, Basha do të mbledhë ditën e nesërme në orën 12:00 Kryesinë e PD dhe po nesër, 5 orë pas Kryesisë do të mbledhë Këshillin Kombëtar të PD.

Gazetari i Report Tv, Elis Memelli bën me dije se protesta e radhës do të drejtohet nga Forumi Rinor i kësaj partie. Kujtojmë se ditën e nesërme do të mbahet seanca plenare dhe referuar zhvillimeve të fundit, opozita e bashkuar ka protestuar sa herë që ka parlament.

B.K.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • xreport: 18/04/2019 04:12

  ju jeni tradhetar

  Përgjigju
 • Gaz lotsjelles kemi per neser e me tej: 17/04/2019 16:38

  <b>Ne nje shtet borgjez gjeja e pare qe duhet te beje politika eshte te rrenjose tek populli idene se pushteti nuk merret me dhune.</b>Kete detyre e ka opozita e bashkuar e cila do te vazhdoi te zhvilloi protesta zinxhir deri sa te lodhen protestuesit e te binden se nuk kane c'ti bejne gazit lotsjelles,ujit me presjon,burgosjeve etj.<b>Pasaniket qe kane ndare pasurite e Shqiperise pas kesaj do te jene te qete e do te vazhdojne te zevendesojne kukullat ....</b>

  Përgjigju
 • Europa: 17/04/2019 16:27

  Takoni ku te doni ne seline blu,ne te kuqen nje m*t do beni e ate te Rrokut do merrni qe te dy,jeni thjesht mbeturinat e plehrat e ketij vendi.

  Përgjigju
 • Raul: 17/04/2019 16:20

  Nafija ka shkuar per te uruar bashen per vendimin e parlamentit hollandez si dhe per vizitat e fundit te saj tek disa fermere ku u mesoi atyre se si tundet Dybeku kur djeg mandatin e deputetes,,

  Përgjigju
 • Populli: 17/04/2019 16:15

  Aksioni juaj i dale boje eshte braktisur nga qytetaret,mos u lodhni kot,po te kishit mbeshtetje ne Tirane prej 1.000.000 banore te pakten t'ju mbeshtesin 1/10 e tyre,jeni totalisht jashte realitetit,me banditizmin tuaj nuk do arrini asgje,PD-LSI tashme jeni vetem nje bande e dale boje e neveritshme.

  Përgjigju
 • Drejtesia: 17/04/2019 16:08

  Nate dite te rrish rrugeve ate te Rrokut do marresh,mos u merzit e kujdes zerin se je komplet stonature.

  Përgjigju
 • Populli: 17/04/2019 16:04

  Akoma nuk e keni kuptuar se ju PD-LSI edhe 100 protesta te tjera te beni nuk fitoni gje,eshte teper e thjeshte populli ju urren ne max.

  Përgjigju
 • Populli: 17/04/2019 15:52

  Basha populli ka nje shprehje qe te shkon shume pershtat ...-...se lirohesh.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Oerd Bylykbashi në SPAK: Kallëzim Partisë Socialiste për aplikacionin Aktivisti, pengon të drejtat e zgjedhësve

Oerd Bylykbashi në SPAK: Kallëzim Partisë Socialiste për aplikacionin Aktivisti, pengon të drejtat e zgjedhësve