Pushime me Robertin dhe vajzën! Nora sqaron gjithçka me një foto

Pushime me Robertin dhe vajzën! Nora sqaron gjithçka me një foto

Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund marrëdhënies së tyre pas 13 vitesh lidhje. Ky lajm shkaktoi një zhurmë të madhe në media, megjithatë dyshja zgjodhi të mos komentojë më asgjë lidhur me raportin e tyre. Ndërsa së fundmi nisën aludimet se ata kanë shkuar me pushime së bashku me vajzën e tyre Renee, fakt ky që i habiti jo pak ndjekësit e dyshes.
Megjithatë këngëtarja ka qartësuar më pas të gjithë fansat me anë të disa fotove të publikuara në rrjetin e ‘Instagram’ duke zbuluar se në të vërtetë ndodhet me pushime me Renee dhe mamanë e saj.
Ndonëse kanë kaluar disa ditë që prej lajmit të ndarjes së dyshes së njohur, ajo vazhdon të komentohet ende gjerësisht në rrjet./revistawho.com

  

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij