Rama paralajmëron podcastin e tij: Flasim së shpejti! Do ftojë kandidatë për kryebashkiakë e drejtues politikë për bashkëbisedim

Rama paralajmëron podcastin e tij: Flasim së shpejti! Do ftojë kandidatë për kryebashkiakë e drejtues politikë për bashkëbisedim

Edi Rama

Kryeministri Edi Rama po përgatit podcast për të zhvilluar bisedime me të ftuarit e tij. Këtë e ka bërë me dije përmes një postimi në Twitter, ku ka publikuar fotografinë e tij të montuar teksa mban një palë syze dhe në poster shkruhet ‘Flasim’.

Sipas burimeve, Kryeministri Edi Rama do të realizojë bashkëbisedime me një të ftuar të tij, i cili mund të jetë një kandidatë për kryebashkiakë, apo drejtues politikë i një qarku.

Një podkast është një formë e medias digjitale që përbëhet nga një seri episodesh në format audio, video, radio digjitale, PDF, ose ePub që i jep mundësinë e abonimit dhe shkarkimit të episodeve të ndryshme nëpërmjet internetit.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • dardan: 01/04/2023 14:36

  ti je kryeminister o shok

  Përgjigju
 • Era: 01/04/2023 14:06

  Mezi po e presim kete takim dhe te degjojme sa me shumr lajme te mira nga ju

  Përgjigju
 • Andi: 01/04/2023 13:16

  Shpresojme per zhvillime te reja

  Përgjigju
 • Olti: 01/04/2023 13:16

  Eshte nje organizim shume i mire

  Përgjigju
 • Beni: 01/04/2023 13:15

  Presim lajme shume te mira

  Përgjigju
 • Lali: 01/04/2023 13:01

  Pse po e arreston Ahmetajn? Ç'të ka bërë? Tigri gjithmon është skarfikuar për ty.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

'Duke ndryshuar emrin kujtoi se pastrohen shumë gjëra', Lita: Meta as e mendon të justifikojë vilën, pallatin, luksin

'Duke ndryshuar emrin kujtoi se pastrohen shumë gjëra', Lita: Meta as e mendon të justifikojë vilën, pallatin, luksin