Rama takim në selinë rozë me figurat kryesore të PS-së

Selia e Partisë Socialiste

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim ditën e sotme me disa nga figurat kryesore të PS në selinë e partisë.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në selinë rozë me Gramoz Ruçin, kryetar i Kuvendit, Taulant Ballën, Sekretar i Përgjithshëm në Partinë Socialiste, Bledi Çuçin, Ministër i Brendshëm dhe Damian Gjiknuri.

Mbledhja ka qenë shumë private dhe ende janë të paqarta arsyet e takimit.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gazetari Doçi: Meta ka pastruar para si ish kryeprokurori Llalla! Pasuria e tij, sfidë për drejtësinë e re